0212 521 94 44 | 0538 514 59 93 (Satış ve Destek Hattı 09:00 - 20:30)
-
Dil Seçiniz Kur Seçiniz
Teslimat ve Iade
 Lütfen İadeniz İçin Aşağıdaki Uyarılara Dikkat Ediniz:
- Ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
- Ürün deneme harici kullanılmamış ve ürünün içeriğine zarar gelmemiş, bozulmamış olmalıdır.
Cayma Hakkı Aaşağıdaki Hallerde Kullanılamaz:
  • Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.
  •  Hazır giyim ürünlerinden ‘’abiye ‘’niteliğinde ki ürünler kategorisine giren tek kullanımlık ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz 
  • Ayrıca, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen ürünlere ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

 
İade ürün bedelleriniz, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren , ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, iadeyi izleyen 10 iş gününü bulabilmektedir.

 İade Bildirimi
Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin size ulaşmasından sonraki 3 gün içerisinde tarafımıza bildirip,  iade etmek istediğiniz ürünleri,[email protected] e-posta adresine mail atınız ya da 05385145993 nolu telefondan bilgilendiriniz.

 İade Üürün Bedelinin Geri Ödenmesi Tüm iadeler, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bankanıza ve kullandığınız kredi kartına bağlı olarak, iadenizi kredi kartı ekstrenizde görmeniz 10 iş gününü bulabilmektedir.

 
İptal Bildirimi
 Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün,

- sipariş numarasını
- ürün kodunu
- iptal adedini

 belirterek [email protected] e-posta adresine iletiniz. Lütfen size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-postanızda belirtiniz.
 
Kampanya süresi içinde vereceğiniz iptal talepleriniz kampanya sonunda işleme alınır, kampanya sonrasında ise iptal talepleriniz ancak ürün sevkiyatları başlamamış ise dikkate alınabilir.
 Kampanya sevkiyatları başlamış ise para iadenizin yapılabilmesi için iade süreçlerini izlemeniz gerekecektir.

İptal taleplerinize ilişkin kredi kartınıza yapılacak iptali, bankanıza bağlı olarak, iptal işlemleriniz lidyamoda tarafından gerçekleştirildikten sonraki 10 iş günü içinde kredi kartınızda görebilirsiniz.

Sipariş Takibi

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp